Dodany: 2011-02-16 14:12:27

Co to jest pozwolenie na budowęObecnie budowa to dla wielu wiele formalności, co w konsekwencji prowadzi jak nie trudno się domyślić do kilkumiesięcznych opóźnień. Winą za to obarczana jest przede wszystkim administracja publiczna, a w szczególności referaty wydające pozwolenie na budowę.

 

To właśnie od niego będzie zależeć, kiedy rozpoczną się prace budowlane. Jak łatwo się domyślić, osoby, które po raz pierwszy się o nie starają muszą na jego wydanie czekać nawet kilkanaście miesięcy. W wielu czynnościach może jednak pomóc architekt szczecin, który będzie nie tylko wykonawcą samego projektu domu. Do jego możliwości będzie należeć również postarania się o jak najszybsze uzyskanie pozwolenia na budowę.

 

Taką klauzulę należy jednakże zawrzeć w umowie. To jednak nie wszystko, gdyż pozwolenie na budowę, które załatwia architekt szczecin to dopiero początek. Jego zadania są znacznie szersze. Po wykonaniu samego projektu, architekt gorzów będzie musiał również zająć się jego adaptacją, czyli dostosowaniem do warunków, gdzie nieruchomość ma zostać wybudowana..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co to jest pozwolenie na budowę
Nick: