Dodany: 2011-02-16 13:21:49

Czy można budować na działkach rolnychBudowa domu to jedno z najtrudniejszych zadań, jakie stawia przez sobą coraz więcej osób. Jednakże nie ma w tym nic dziwnego, gdyż w większości przypadków własne mieszkalne nieruchomości Olsztyn to znacznie lepsze rozwiązanie aniżeli mieszkanie spółdzielcze, którego zakup jest finansowany kredytem.

 

Jednak nie na wszystkich działkach da się budować. A już na pewno nie można tego legalnie czynić na działach rolnych bez odpowiednich zezwoleń. By nieruchomości Olsztyn mogły na nich powstać potrzebne jest przede wszystkim przekształcenie działki rolnej w budowlaną. Jest to jednak formalność, która wymaga uprawomocnienia się decyzji administracyjnej.

 

Dopiero wówczas można wystąpić o pozwolenia budowę. To jednak nie wszystkie formalności, które będą miały do załatwienia osoby budujące nieruchomości Olsztyn. Niezbędne jest również uzyskanie odpowiedniego do warunków działki pozwolenia na budowę jak również zatrudnienia architekta, który wykona dla nas indywidualny projekt domu czy też przedstawi projekty gotowe, które będzie trzeba dostosować do naszych wymagań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy można budować na działkach rolnych
Nick: