Dodany: 2013-02-27 11:14:01

 

Dezynfekcja za pomocą promieniowania UVSystem uzdatniania wody za pomocą promieniowania UV jest skutecznym sposobem do zwalczenia i zniszczenia bakterii, pleśni, wirusów i glonów występujących w wodzie. Filtry wody warszawa opierające się na promieniowaniu UV są stosowane w miejscach szczególnie narażonych na występowanie szkodliwych bakterii i mikroorganizmów.

 

Filtry zostały specjalnie zaprojektowane do usuwania bakterii z wody w układach domowych, ogólnego stosowania i małych zastosowaniach przemysłowych. Promieniowanie UV niszczy wszystkie glony, bakterie i pasożyty, dlatego idealnie sprawdza się do wprowadzenia równowagi biologicznej w oczkach wodnych czy przy domowych stawach. Filtry wody warszawa efektywne zabija mikroorganizmy, a tym samym nie ma negatywnego wpływu na człowieka i nie pozostawia żadnych śladów w dezynfekowanej wodzie.

 

Oczyszczanie wody za pomocą promieniowania UV posiada wiele zalet. Urządzenia te mają niskie koszty zakupu, długa żywotność lampy, prosta instalacja oraz nie ma ryzyka przedawkowania odczynników..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dezynfekcja za pomocą promieniowania UV
Nick: