Dodany: 2013-02-06 12:38:19

 

Usługi biur architektonicznych - cenyUsługi jakie wykonuje biuro architektoniczne szczecin mieszczą się w przeciętnym czyli średnim przedziale cen za każdą usługę. Usługi podzielone są głównie na usługi projektowe w zakresie rodzajów wznoszonych budowli przekonuje pracownik biuro architektoniczne szczecin.

 

Mamy zatem podział na budowle rolne, przemysłowe, domki jedno i wielorodzinne, szeregowe, bliźniaki, pożytku publicznego. Budowle rolne są stosunkowo najtańsze wykonanie takiego projektu równa się kosztowi sięgającemu nie więcej niż dwa do czterech tysięcy złotych.

 

Droższe są przemysłowe za halę lub salę produkcyjną musimy płacić średnio około 4 do 6 tysięcy złotych, za szeregowce podobnie i bliźniaki bywają jedynie odrobinę droższe nie ma tu wielkich różnic w cenach. Rozbieżność nie stanowi tu wielkiego problemu przy tak dużych kwotach, za projekty domków jedno i wielorodzinnych płaci się zdecydowanie najwięcej tak jak i za obiekty użytku publicznego. Za państwowe obiekty takie jak sala gimnastyczna cena projektu wynosi około 18 tysięcy. Za domki płacimy po 20 parę tysięcy, jeśli doliczymy sobie do tego ogród to kwota staje się zbyt ogromna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi biur architektonicznych - ceny
Nick: