Dodany: 2013-01-10 12:13:33

 

Jakie prace wykonuje geodetaWydaje się, że zakres zadań, które musi wykonać geodeta Wrocław nie jest bardzo szeroki i praktycznie wszystko można wykonać w kilka dni po otrzymaniu zlecenia od klienta.

 

Niestety jest to bardzo mylące, gdyż prace wykonywane przez jego osobę to wiele różnych zagadnień odnoszących się do jednej czynności końcowej. Przykładem może być chociażby przygotowanie map do celów projektowych. Sama czynność już sama w sobie jest skomplikowana i wymaga bardzo dużej uwagi a dochodzi jeszcze wytyczenie granic nieruchomości które geodeta Wrocław musi wykonać jeszcze zanim przystąpi do tworzenia mapy.

 

Oczywiście w zakresie jego kompetencji będzie leżeć również określenie dodatkowych punktów w danej nieruchomości zarówno jeśli jest to działka jak również budynek. W jego przypadku problematycznym może stać się również umiejscowienie piwnicy, która jak się domyślimy musi być w każdym budynku mieszkalnym. Trzeba więc również i pamiętać o tym, aby geodeta Wrocław uwzględnił jej rozmieszczenie na planie budynku odpowiednio ją oznaczając..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie prace wykonuje geodeta
Nick: