Dodany: 2013-01-10 12:08:51

 

Czym jest geodezyjna obsługa nieruchomościGeodezja to nauka zajmująca się badaniami nad kształtem ziemi oraz punktami znajdującymi się na jej powierzchni. Nic więc dziwnego, że praca, jaką wykonuje geodeta Wrocław do najłatwiejszych należeć nie będzie.

 

W zakresie jego kompetencji leży mnóstwo kwestii tak naprawdę z którymi musi dawać sobie radę każdego dnia. Wszystko zależy oczywiście od wymagań klientów i nieruchomości, których obsługą ma się zająć. Geodezyjna obsługa nieruchomości, którą geodeta Wrocław wykonuje to więc nic innego jak wykonywanie map do celów projektowych poprzez wykonanie odpowiednich pomiarów geodezyjnych na terenie nieruchomości (działki) jak również przedstawienie jej w formie graficznej właśnie w postaci wspomnianych powyżej map.

 

To jednak nie koniec czynności, które wykonywać mysi geodeta Wrocław. Po ukończeniu budowy musi on dokonać pomiarów powykonawczych aby budynek można było odebrać. A więc pracy jest sporo i to rozciągniętej w czasie, którego tak naprawdę nie sposób przewidzieć przez wzgląd na nieścisłości w prawie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest geodezyjna obsługa nieruchomości
Nick: