Dodany: 2013-01-10 12:05:30
  

Na czym polega sporządzanie map do celów projektowychBudowa domu to zadanie, któremu chce sprostać coraz więcej osób. Mieszkanie w bloku czy apartamencie, gdzie każdego miesiąca przychodzi nam słono płacić po prostu przestaje się opłacać. Przygotowując się jednak na to wyzwanie musimy pamiętać jak długa i kręta droga jest przed nami.

 

Pierwszy krok to oczywiście geodeta Wrocław, który przygotuje dla nas mapy do celów projektowych – dokumenty bez których tak naprawdę nie mamy po co iść do urzędów, gdyż i tak nie złożymy wszystkich dokumentów. Mapa do celów projektowych, którą wykonuje geodeta Wrocław to najważniejszy dokument od którego tak naprawdę zależy wszystko.

 

Opracowanie map do celów projektowych polega przede wszystkim na naniesieniu wszystkich elementów zarówno jeśli chodzi o podział nieruchomości, którą będzie nasza działka lecz również i części budynku poprzez który będzie ona zagospodarowana. W efekcie czego powstaje mapa fizyczna, która z chwilą wybudowania domu geodeta Wrocław będzie musiał porównać ze stanem faktycznym. Bez tego dokumentu nie będzie bowiem możliwy odbiór budynku..

Nick: