Dodany: 2013-01-10 12:02:51

 

Jaką rolę pełni Główny Urząd Geodezji i KartografiiPrzygotowania do rozpoczęcia budowy domu czy też innego budynku to ta część, której inwestorzy obawiają się najbardziej nawet pomimo faktu, że nad całością prac będzie czuwał geodeta Wrocław – osoba, która zajmie się nie tylko przygotowaniem map do celów projektowych lecz również poprzez nie będzie wdrażał projekt w życie.

 

Oczywiście nie jest to osoba, która może wszystko. Nad czynnościami, które wykonuje w swej pracy czuwał będzie Główny Urząd Geodezji i Kartografii poprzez swe oddziały w poszczególnych województwach. To właśnie za jego przyczyną geodeta Wrocław w przypadku nie wypełniania należycie swych powinności będzie odpowiadał.

 

Jest on więc organem nadzorującym pracę kartografów i geodetów, która musi być zgodna nie tylko z obowiązującymi przepisami prawa lecz także z zagospodarowaniem przestrzennym – najważniejszym elementem jeśli chodzi po czynności, które wykonuje geodeta Wrocław każdego dnia. Warto również pomyśleć w przypadku wydzielenia budynków o tmy, aby osoba geodety posiadała również uprawnienia kierownika budowy..

Nick: